29


marca

Rowery elektryczne Haibike – czy warto kupić?

Jeszcze kilka lat temu rowery elektryczne były w Polsce rzadkością. Dzisiaj spotykamy ich coraz więcej. Oferta rowerów elektrycznych w polskich sklepach jest więc coraz bogatsza. Jeśli szukasz dobrego roweru ze wspomaganiem elektrycznym, zwróć uwagę na te, które w swojej ofercie ma firma Haibike. Jej specjalnością jest produkcja głównie rowerów elektrycznych, ale część oferty stanowią też jednoślady tradycyjne. Marka wykorzystuje najlepszej jakości materiały i podzespoły. Rower elektryczny Haibike na pewno Cię nie rozczaruje.

Poznaj historię firmy Haibike

Haibike to niemiecka firma, która ujrzała światło dzienne w 1995 roku. Została założona w niewielkim niemieckim miasteczku Schweinfurt. W początkowym okresie nosiła nazwę Winora i zajmowała się produkcją rowerów sportowych. Pierwszy rower elektryczny pod nazwą Haibike został zaprezentowany na targach Eurobike w 2010 roku. Spotkał się z bardzo przychylnym przyjęciem, w efekcie odniesionego sukcesu niemiecki brand skupił się na produkcji elektrycznych rowerów górskich. Od początku swojego istnienia Haibike wykorzystywał najbardziej nowoczesne technologie. Jedną z nich jest odlewania grawitacyjne. Obecnie oferta marki jest niezwykle bogata. Obejmuje rowery elektryczne crossowe, trekkingowe i górskie. Dba o to, aby w jej asortymencie znalazły się elektryki nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.

Czym wyróżnia się rower elektryczny Haibike?

Wszystkie rowery elektryczne, które w swojej ofercie ma niemiecka marka Haibike produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu kupując rower elektryczny Haibike możesz mieć pewność, że będzie on wytrzymały i trwały. W swoich rowerach marka wykorzystuje wytrzymałe silniki pochodzące od najlepszych, uznanych producentów. Do wyboru masz modele, w których zamontowany został silnik marki Bosch albo Yamaha. Każdy rower został wykonany solidnie, a jego konstrukcja jest niezwykle przemyślana. Dzięki temu kupując Haibike rower elektryczny będziesz się mógł cieszyć z bezpiecznej jazdy nawet w najbardziej trudnym terenie. To zasługa stosowania we wszystkich modelach pełnej amortyzacji.

Rower elektryczny Haibike

Jakie rowery elektryczne ma w swojej ofercie Haibike?

Haibike to firma, która jest otwarta na potrzeby bardzo różnych grup klientów. W jej ofercie znajdziesz więc różne typy rowerów elektrycznych. Do wyboru masz takie modele, jak: enduro, fat, downhill, allmountain, trail Możesz wybierać spośród wielu modeli z pełnym zawieszeniem. Dzięki tak różnorodnej ofercie na pewno znajdziesz dla siebie idealny rower Haibike elektryczny. Siedem lat temu firma wprowadziła eConnect. Wszystkie produkowane obecnie rowery tej marki mają połączenie z Internetem. Dzięki temu możesz zapisywać pokonywane przez siebie trasy i monitorować wszystkie parametry. Na Twoją uwagę zasługuje między innymi model Haibike Flykon, w którym zamontowany został wyjątkowo mocny silnik. Podczas jazdy nawet  w najbardziej wymagającym górskim terenie zarówno ten, jak i inne silniki montowane przez firmę Haibike sprawdzają się tak doskonale, że nie będziesz mógł im nic zarzucić.

Rower elektryczny Haibike - opinie. Czy rowery Haibike są drogie?

Marka Haibike wykorzystuje najlepsze materiały i nowoczesne technologie. Często jako pierwsza stosuje w swoich rowerach nowatorskie rozwiązania. To właśnie to niemieckie przedsiębiorstwo jako pierwsze na rynku umieściła silnik w ramie roweru. W ten sposób zwiększyła bezpieczeństwo użytkowania. Wykorzystanie technologii Gravity Casting Interface wpłynęło z kolei na mniejszą awaryjność oferowanych przez nią rowerów. Montowane w rowerach Haibiki silniki pozwalają na pokonywanie wielu kilometrów bez zbędnego wysiłku. Ich jedyną wadą dla wielu osób może okazać się wysoka cena. Jeżeli możesz przeznaczyć na zakup roweru elektrycznego niemałą sumę pieniędzy, jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczną i komfortową jazdę w ekstremalnie trudnym terenie, to opinie o rowerze elektrycznym Haibike są na tyle dobre, że możesz go kupić bez najmniejszych nawet obaw. Rower marki Haibike na pewno posłuży Ci przez wiele lat.

Redakcja "Rower na baterie".

- rowernabaterie.pl

O nas

Redakcja "Rower na baterie".

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o rowerach elektrycznych.