Damski rower elektryczny – ranking najlepszych modeli

W dzisiejszych czasach jazda rowerem stała się niezwykle modna i powszechnie spotykana. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wydawać się może, że aktywność fizyczna na rowerze należy do prostych i niezwykle przyjemnych, w rzeczywistości wymaga doskonałej kondycji fizycznej. Nic więc dziwnego, że dużą popularnością cieszą się damskie rowery elektryczne. Poznajmy ranking rowerów elektrycznych damskich, który pomoże nam wybrać najlepszy sprzęt dostępny na rynku. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy! 

Damski rower elektryczny - ranking

Rower elektryczny damski ranking to niezwykle popularne zestawienie, dzięki któremu możemy mieć pewność, że wydajemy nasze pieniądze na rower elektryczny w sposób przemyślany i rozsądny. Ranking rowerów elektrycznych damskich pozwala nam na odnalezienie godnych zaufania modeli wśród ogromnego, różnorodnego wyboru dostępnego na rynku. 

Damski rower elektryczny ranking prezentuje się następująco:

5. KTM Macina Tour P510 UNI chrome red,

4. GHOST E-Teru Y Universal EQ Low,

3. KTM Macina Gran P510,

2. Haibike Trekking S 9 lowstandover,

1. KTM MACINA Team 772 Glorious

Rower elektryczny damski ranking - czym kierować się podczas wyboru?

Powyższy ranking damskich rowerów elektrycznych pozwala nam na odnalezienie wielu, różnorodnych modeli, zarówno o charakterze miejskim, S-PEDELEC, MTB hardtail czy trekkingowych. Wybór uzależniony powinien być przede wszystkim od przeznaczenia, do którego będziemy chcieli wykorzystywać rower. Zupełnie inny wybór powinien paść w przypadku, gdy chcielibyśmy używać wybranego roweru do jazdy po mieście, a zupełnie inny w sytuacji, gdy szukamy doskonałego sprzętu do jazdy po leśnych czy górskich ścieżkach. Przyjrzyjmy się zatem rowerom elektrycznym z rankingu z bliska. 

TOP 1
ranking-photo
KTM MACINA Team 772 Glorious

Ranking rowerów elektrycznych damskich zamyka model KTM Macina Team 772 Glorious. To zdecydowanie rower elektryczny o wielkich możliwościach. Na szczególną uwagę zasługuje amortyzator przedni RockShox Recon Silver RL 27,5" 15X110 taper, który gwarantuje perfekcyjną wygodę i komfort jazdy. To, co wyróżnia rower na tle innych, to jego wysoka uniwersalność jazdy. Możemy wykorzystywać go zarówno do jazdy po mieście, jak i po leśnych ścieżkach. Pomimo podwójnego zawieszenia jest modelem bardzo lekkim i zwrotnym. Rower wyposażony został w nowoczesny wyświetlacz Bosch Kiox 300, który jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze. Najnowocześniejszy Smart system Bosch Performance CX sprawia, że na prezentowanym modelu możemy wjechać tam, gdzie tylko nam się zamarzy. 

22 499 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Haibike Trekking S 9 lowstandover

Model roweru elektronicznego od marki Haibike umożliwia jazdę do 45 km/h, bez konieczności używania tunning box’ów. Cechą charakterystyczną dla prezentowanego modelu jest niezwykle silne oświetlenie Spanninga Axendo - 100 lux, które umożliwia komfortową jazdę i doskonałą widoczność także po zmroku. To model, który zaliczany jest do grupy S-PEDELEC. Rower gwarantuje szybkie przyspieszenie i zawrotną prędkość. Co więcej, stopień wspomagania jest regulowany- sami możemy zdecydować o poziomie wsparcia podczas jazdy. Hamulce tarczowe Magura MT4 są gwarancją bezpieczeństwa, zaś silnik Yamaha PW 500W, cieszy swoją niezawodnością i wysoką wydajnością.

16 799 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
KTM Macina Gran P510

To rower elektryczny dla Pań, które uwielbiają doskonale prezentować się, nawet podczas jazdy. Specjalnie gięta rama wymusza na użytkowniku jak najbardziej wyprostowaną sylwetkę. Cechą charakterystyczną modelu jest niskie profilowanie bieżnika jak również zastosowanie szerokiej opony, przez co jazda jest lekka i dynamiczna. Płynną zmianę biegów zapewnia przerzutka shimano Alivio M3100 - 1x9. Technologia Shadow RD chroni przerzutkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Rower elektryczny damski ranking wypełnia doskonale- jeździ się na nim podobnie jak na tradycyjnym rowerze, jednak o wiele lżej. Nisko umiejscowiony silnik przenosi środek ciężkości, co pozytywnie wpływa na zwrotność jazdy. 

14 249 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
GHOST E-Teru Y Universal EQ Low

Na czwartym miejscu odnaleźć możemy GHOST E-Teru Y Universal EQ Low. Jego główną zaletą jest niezwykle niezawodny, mocny silnik Yamaha PW-ST. Po drugie, model został wyposażony w akumulator, który na jednorazowym naładowaniu umożliwia przejechanie aż 120 km. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że rower pozwala na niezwykle komfortową jazdę dzięki przedniemu amortyzatorowi, amortyzowanej sztycy oraz 2.4" oponom.  Rama modelu jest niezwykle uniwersalna. Pozwala na jazdę w wielu warunkach. Jednorurowa konstrukcja ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Rower posiada 1x10 biegów. 

13 999 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
KTM Macina Tour P510 UNI chrome red

Ranking rowerów elektrycznych damskich zawiera w sobie model Tour P510 UNI od marki KTM, z piękną ramą w niezwykle kobiecym, czerwonym kolorze. Cechą charakterystyczną roweru jest smukły i niezwykle nowoczesny wygląd. Duży i czytelny wyświetlacz Bosch Intuvia znajdujący się w centralnej części kierownicy, umożliwia niezwykle komfortową jazdę. Napęd roweru aktywny jest do 25 km/h. Wyższą prędkość możemy osiągnąć bez wsparcia silnika. Rama wykonana z aluminium sprawia, że model jest lekki, poręczny, a przy tym trwały na rożnego rodzaju odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. Rower trekkingowy umożliwia także komfortową jazdę także po nierównym terenie.

13 999 zł

Kup teraz

Damski rower elektryczny ranking to gotowe zestawienie, które pozwoli Ci dokonać perfekcyjnego wyboru. Przekonaj się o tym osobiście. Do dzieła!.