Jaki rower elektryczny do 5000zł? Ranking

Rower elektryczny to pojazd, który w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób zastanawia się jednak, jak dużym obciążeniem dla budżetu domowego byłaby taka inwestycja - wszak nawet dobry tradycyjny rower może kosztować nawet i kilka tysięcy złotych. Okazuje się jednak, że inwestycja w rower elektryczny niekoniecznie jest wiele większa. Co więcej, przy odrobinie wysiłku spokojnie znajdziemy przyzwoity rower elektryczny do 5000 złotych. Oto kilka takich właśnie propozycji.

Rower elektryczny do 5000 zł - ranking

TOP 1
ranking-photo
Rower elektryczny Lovelec Lugo

Pierwszą z naszych propozycji jest Lovelec Lugo - to naprawdę dobry rower elektryczny do 5000 zwłaszcza, jeśli poszukujemy propozycji kompaktowej i niewielkiej pod względem rozmiarów. Lovelec Lugo bez problemu zmieści się w samochodzie, dzięki czemu zabrać go można na każdą wycieczkę. Oczywiście, nie jest to jego jedyna zaleta. Posiada on bowiem naprawdę dobry napęd, oraz solidne zasilanie litowo-jonowe w postaci akumulatora o pojemności 360Wh / 36V. Warto też dodać, że omawiany rower posiada wspomaganie do prędkości 25 km/h, co czyni z niego bezpieczną propozycję także dla mniej doświadczonych użytkowników. Niska rama zapewnia natomiast wygodne i komfortowe wsiadanie oraz zsiadanie z roweru.

4 599 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Rower elektryczny EcoBike Basic Nexus

Jaki rower elektryczny do 5000 warto wybrać, aby cechował się on właściwościami korzystnymi nie tylko dla nas, ale także i dla środowiska naturalnego? Dobrą propozycją jest z pewnością EcoBike Basic Nexus. Czym wyróżnia się on na tle konkurencji w tej półce cenowej? Jego rama wykonana jest z mocnego i wytrzymałego aluminium, co sprawia, że rower ten wiernie służył nam będzie przez lata. Producent ponadto udostępnia użytkownikowi możliwość dopasowania roweru do indywidualnie preferowanej sylwetki jazdy, co niewątpliwie jest olbrzymim plusem. Wygodny i minimalistyczny wyświetlacz LED pozwala zaś zrozumieć przedstawione na nim dane nawet osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z nowymi technologiami. Jest to wręcz idealny rower elektryczny do 5000, jeśli chodzi o jazdę miejską.

4 799 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Rower elektryczny M-Bike e-City

Kolejnym wysokiej klasy rowerem elektrycznym do całorocznej jazdy po mieście jest M-bike E-city. Oferuje on siedmiobiegową skrzynię biegów, za których zmianę odpowiedzialna jest dobrze znana tylna przerzutka Shimano Atlas M310, a także tylna zębatka oraz korba 38T, 170 mm. M-bike e-City to rower elektryczny do 5000, który świetnie sprawdzi się niezależnie od warunków pogodowych - komfort jazdy w przypadku trudniejszych zapewniają praktyczne dodatki, takie, jak błotniki oraz osłony. Bateria o pojemności 410 mAh pozwoli zaś większości użytkowników roweru na podróże o optymalnej dla nich długości, bez konieczności częstego ładowania roweru. Produkt ten z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom jazdy miejskiej.

4 899 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Rower elektryczny Lovelec Atik

Co zaś w sytuacji, gdy interesuje nas rower elektryczny MTB do 5000 złotych? Na szczęście również i tutaj znaleźć można ciekawe propozycje w kwocie poniżej 5.000. Bardzo dobrym wyborem będzie z pewnością Lovelec Atik - górski rower z trwałą ramą wykonaną z najwyższej klasy aluminium, a także przednim amortyzatorem Suntour XCE o skoku 100 mm. Zapewnia on bezpieczną i komfortową jazdę na trudnym terenie, tak, jak na rower górski przystało. Dodatkowym plusem omawianego roweru jest także lekka w obsłudze i wygodna przerzutka, odpowiadająca za przełączanie biegów. Lovelec Atik posiada aż 3x8 biegów, dlatego też jest to propozycja, którą każdy będzie w stanie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

4 549 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Rower elektryczny Lovelec Polaris

Kolejna już w naszym zestawieniu propozycja od firmy Lovelec - świadczy to jednak przede wszystkim o tym, jak wysokiej klasy są jej produkty. Co zaś proponuje Lovelec Polaris? Jest to z pewnością bardzo dobry rower elektryczny w przypadku jazdy po mieście - świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku dobrych, jak i kiepskich warunkach atmosferycznych. Przerzutka  Shimano Tourney wraz z siedmioma różnymi biegami zapewnia komfort rekreacyjnej jazdy w terenie miejskim. Litowo-jonowa bateria o pojemności 360 V pozwoli zaś przeżyć na rowerze niejedną przygodę, zanim wymagał on będzie kolejnego naładowania. Lovelec Polaris zaopatrzony jest w amortyzator Suntour CR8v umożliwiający wygodne pokonywanie nierówności.

4 999 zł

Kup teraz
TOP 6
ranking-photo
Rower elektryczny Lovelec Nardo

Kolejna i ostatnia zarazem propozycja w naszym zestawieniu to Lovelec Nardo. Tak duza liczba produktów tej firmy w niniejszym zestawieniu jest swoistym sygnałem: jeśli chodzi o to, jaki rower elektryczny do 5000 złotych będzie najlepszy, mało który konkurent będzie w stanie dorównać jej propozycjom. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 270 mAh pozwoli przejechać nawet do 40 kilometrów na jednym ładowaniu - rower ten idealnie sprawdzi się więc na miejską wycieczkę. Miękkie, żelowe siodełko zapewnia zaś maksymalny komfort podczas całej podróży. Rower Lovelec Nardo jest kompaktowy i niewiele waży - z pewnością będzie towarzyszem niejednej udanej przygody,.

4 199 zł

Kup teraz

Podsumowanie

Wiemy już, na jaki rower elektryczny MTB do 5000 warto się zdecydować, znamy też ciekawe propozycje przeznaczone do jazdy miejskiej. Pośród tak szerokiej oferty z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko jeszcze raz przemyśleć nasze potrzeby i wymagania, a następnie dokonać zakupu.