Ranking rowerów elektrycznych MTB

TOP 1
ranking-photo
KTM MACINA Prowler Exonic – rower elektryczny MTB dla wymagających

KTM MACINA Prowler Exonic to propozycja najwyższej jakości dla osób, które poszukują najbardziej zaawansowanych rozwiązań. To model ze sportowym zacięciem, który umożliwia sprawne pokonywanie długich technicznie podjazdów. Zjazdy zapewniają sporo wrażeń i radości. Rower ten prowadzi się pewnie i stabilnie, szybko skręca tam, gdzie zechce użytkownik. Dzięki ilości przełożeń 1x12 można na nim bezproblemowo pokonać strome podjazdy, a najmocniejszy tryb wspomagania gwarantuje zdobycie nawet tych teoretycznie nieosiągalnych. Zaprojektowany z myślą o łączności wyświetlacz Bosch Kiox 300 należy do inteligentnych produktów z serii „The Smart System”. FOX 38 Float Performance to zastosowany w rowerze zaawansowany amortyzator umożliwiający szybką, agresywną i płynną jazdę w najbardziej wymagających warunkach.

45 199 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Lapierre OVERVOLT TR 5.7 – rower elektryczny MTB, dla którego las jest drugim imieniem

W rankingu rowerów elektrycznych MTB znalazł się również Lapierre OVERVOLT TR 5.7. Z tej propozycji ucieszą się wszystkie osoby, które uwielbiają jazdę rowerem po lesie i górskich singlach. Nie zawiedzie on zarówno podczas krótszych, jak i dalszych podróży. Wszystko dzięki podwójnemu zawieszeniu o skoku 140 mm oraz mocnym hamulcom Shimano M4100. Na ten model powinni zwrócić uwagę wszyscy miłośnicy spędzania czasu wolnego z dala od zgiełku. Za zmianę biegów odpowiadają:

  • przerzutka Shimano Deore RD-M5120,
  • zębatka tylna Shimano CS-M4100 11-46T,
  • korba Samox EC40-F13-ISIS 160mm (S/M), 165mm (L/XL).

Łańcuch KMC e10 Sport Silver-black odpowiada za przenoszenie napędu na tylne koło. Silnik centralny Bosch Performance Line Speed Smart System, w który został wyposażony jednoślad, jest najbardziej uniwersalnym i pożądanym rodzajem silnika w rowerach elektrycznych.

27 599 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Haibike HardNine 10 - rower elektryczny MTB dla miłośników sportu

Ranking rowerów elektrycznych górskich nie może się obyć bez modelu, który posiada wszystko, czego miłośnicy sportowych e-rowerów mogliby sobie zażyczyć. Haibike HardNine 10 wyposażony jest w kompaktowy silnik Bosch Performance CX 4. generacji, który przyspiesza precyzyjnie i bez opóźnienia. Pokonywanie nierównych terenów nie będzie stanowiło problemów dzięki widelcowi amortyzującemu o skoku 120 mm firmy RockShox oraz płynnym kołom o średnicy 29 cali. Płynna i bezpieczna jazda są możliwe ze względu na obecność wysokiej jakości przerzutek i komponentów Shimano.

21 399 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Ecobike RX500 - Zaawansowany technologicznie rower elektryczny MTB

Jeśli chodzi o rower elektryczny MTB, ranking uwzględnia też zaawansowany pod kątem technologicznym Ecobike RX500, który lekko przekracza cenę 10 000 zł. Jego serce stanowi silnik centralny Ananda® rozwijający moc maksymalną 800 W. Jego moment obrotowy sięga 130 Nm. Kiedyś było to osiągalne jedynie w przypadku motocykli. Obecność tego silnika umożliwia pokonywanie wzniesień z dużą lekkością oraz zdobywanie miejsc, które były do tej pory nieosiągalne. Rower korzysta z baterii Greenway lub LG® o napięciu 48V. Baterie posiadają system SMART BMS nieustannie monitorujący jej pracę oraz rejestrujący cykle ładowania. Poza zaletami związanymi z funkcjonalnością, rower jest też niezwykle atrakcyjny wizualnie.

11 999 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Lovelec Alkor - dobry rower elektryczny do 10 000 zł

Lovelec Alkor jest modelem godnym uwagi chociażby ze względu na:

  • - obecność akumulatora montowanego wewnątrz ramy z możliwością wyboru pojemności (za opłatą),
  • - amortyzowany widelec przedni Zoom 525 AMS ML/O z możliwością blokady,
  • - wyświetlacz LCD Bigstone C300S pokazujący wszystkie najważniejsze parametry jazdy.

Napęd elektryczny w rowerze jest aktywny do prędkości 25 km/h w trakcie pedałowania, dzięki czemu sprzęt spełnia przepisy ruchu drogowego. Rama z aluminium jest lekka, a jednocześnie wytrzymała, dzięki czemu jednoślad zachowa sprawność na długie lata. Lovelec Alkor to wybór niezwykle uniwersalny, który zapewnia komfortowe poruszanie się zarówno po lesie, jak i jezdni oraz drodze rowerowej. Osoby zastanawiające się, jaki rower elektryczny MTB do 10 000 zł będzie najlepszy, zdecydowanie powinny uwzględnić tę opcję. Wymienione cechy to oczywiście nie jedyne zalety roweru.

6 649 zł

Kup teraz