Rower elektryczny składany – ranking

TOP 1
ranking-photo
Lovelec Flip – składak elektryczny na każdą pogodę

Kolejna propozycja w rankingu rowerów elektrycznych składanych to Lovelec Flip. Jest on wyposażony w montowaną wewnątrz ramy baterię o pojemności 12 Ah, która jest odpowiedzialna za jego dobre wyważenie. Hamulce tarczowe wyróżniają się większą modulacją i siłą hamowania w porównaniu do tradycyjnych hamulców typu v-brake. Obecność amortyzowanego widelca przedniego sprawia, że jazda jest bardziej komfortowa. Rower posiada Hamulce Tektro, które funkcjonują równie sprawnie podczas jesiennej ulewy, co w czasie największych upałów. Okładziny hamulcowe ściskają tarcze zamiast obręczy jak w hamulcach szczękowych, co przekłada się na dłuższą żywotność obręczy. Rowerzysta może sam ustawić pożądaną siłę hamowania dzięki lince.

7 699 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Ecobike Rhino – składak elektryczny łączący przemyślany design z niezawodną technologią

Ecobike Rhino powstał z chęci połączenia znakomitego designu z funkcjonalnością. Innowację stanowi w jego przypadku przede wszystkim rama. W pełni zintegrowana bateria jest umieszczona w całości w nowej, solidnej konstrukcji. Wpłynęło to na uzyskanie świetnej ergonomii i wyglądu roweru. Wyjmowanie i wkładanie akumulatora jest bardzo łatwe. To model polecany też ze względu na zastosowanie amortyzowanego widelca przedniego, co przekłada się na poprawę komfortu jazdy. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD pokazuje najważniejsze parametry. Każdy może ustawić idealną dla siebie wysokość mostka. Rower jest wyposażony w praktyczny bagażnik. Ponadto posiada on stabilną podpórkę, dzięki czemu użytkownik może sobie zrobić przerwę w dowolnym momencie bez konieczności szukania oparcia lub stojaka i bez obaw, że pojazd się zniszczy bądź obije.

6 799 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Lovelec Izar – dobrze wyważony składak elektryczny

W rankingu rowerów elektrycznych składanych znalazł się również Lovelec Izar. Posiada on zamontowaną wewnątrz ramy baterię o pojemności 12 Ah, która odpowiada za dobre wyważenie pojazdu. Wyświetlacz LCD pokazuje wszystkie najistotniejsze parametry jazdy. Wysokość kierownicy jest regulowana, dzięki czemu jazda będzie komfortowa dla osób o różnym wzroście. Nadaje się idealnie do odbywania wygodnych wycieczek po mieście i drogach. Na jednym ładowaniu można przejechać do 100 km. Panel wspomagania jest wodoodporny. Można dodatkowo dokupić dedykowany pokrowiec Lovelec, by w zimie utrzymać stojący w mieszkaniu sprzęt w czystości.

5 599 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Ecobike Even Black – schludny i funkcjonalny składak elektryczny

Jeśli chodzi o składane rowery elektryczne, ranking uwzględnia też jednoślad Ecobike Even Black. Jego charakterystyczne cechy to:

  • - regulowana wysokość kierownicy, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać osoby o wzroście między 155 a 180 cm,
  • - niski próg wejścia na rower dzięki obecności obniżanej ramy,
  • - wykorzystanie dodatkowych czujników w klamkach hamulcowych, które odpowiadają za odłączanie wspomagania elektrycznego podczas hamowania.

Specjalnie zaprojektowana rama zapewnia komfortową jazdę zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jednorurowa konstrukcja wpływa na ułatwienie wsiadania na rower i schodzenia z niego. Bez obaw można na nim jeździć zarówno w stroju sportowym, jak i formalnym. Czytelny wyświetlacz LCD pokazuje parametry takie jak stan naładowania baterii, aktualna prędkość czy pokonany dystans. Rower jest wyposażony w bagażnik, który pozwala na przewożenie laptopa, torebki, przesyłki czy fotelika z dzieckiem. Jazdę bez zabrudzeń ubrań zapewniają fabrycznie zamontowane błotniki i osłona tarczy w korbie.

5 499 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Lovelec Lugo – tani i dobry składak elektryczny

Rower elektryczny składak Lovelec Lugo wyróżnia się atrakcyjną ceną, a jednocześnie wysoką jakością wykonania. Wyposażony jest on w baterię bagażnikową o pojemności 10Ah, która umożliwia przejechanie do 70 km na jednym ładowaniu. Niska rama gwarantuje komfortowe wsiadanie na rower i zsiadanie z niego. Napęd elektryczny jest aktywny do prędkości 25 km/h w trakcie pedałowania, dzięki czemu rower spełnia przepisy ruchu drogowego. Lekkość zapewnia rama wykonana z aluminium. Ten model został zaprojektowany z myślą o miłośnikach aktywnego trybu życia, którzy odbywają regularnie wycieczki oraz często wykorzystują pojazd podczas mniejszych i większych podróży. Cechują go niewielkie rozmiary po złożeniu, dzięki czemu zmieści się w samochodzie, pociągu czy na łódce, a także w mieszkaniu lub w piwnicy. Rower jest zasilany baterią litowo-jonową. Za zmianę biegów odpowiadają:

  • - tylna przerzutka Shimano Tourney,
  • - zębatka tylna,
  • - korba 52T.

Napęd na tylne koło przenosi łańcuch KMC.

4 599 zł

Kup teraz